ما که هستیم؟

مجموعه archstar3d فعالیت مجازی خود را از سال 1400 آغاز کرد. هدف از شکل پذیری این مجموعه آموزش هایی چون autocad architecture , revit , sketchup , 3dsmax , photoshop , و نرم افزارهای رندرینگ انیمیشن سازی twinmotion , lumion و زیر مجموعه های این نرم افزارها می باشد. Archstar3d تمام تلاش خود را برای خدمات به بهترین شکل از جمله اموزش های رایگان را برای هنر جویان کسب علم در این زمینه را فراهم خواهد کرد.

قوانین و مقررات

کلیه روندها و اصول مجموعه اموزشی آرک استار ، ستاره بزرگ منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین و حق کپی رایت می باشد.
همه موارد و مطالب مربوط به خدمات مجموعه آرک استار ، ستاره بزرگ از متن الی ویرایش های مختص به سایت و ویدئوها از جمله دانلود ها و سایر محتوا مانند کپی و دانلود های فراهم شده توسط مجموعه archstar3d شامل دارایی معنوی می باشد و حق استفاده ، نشر مطالب موجود در تمامی موارد در انحصار مجموعه اموزشی ارک استار ، ستاره بزرگ می باشد و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز پیگرد قانونی دارد.

کاربر و مشتری چه کسی هست؟

کاربر به شخصی گفته می شود که با اطلاعات کاربری خود طبق فرم مربوطه ثبت نام می نماید . و سفارشات خود را برای دریافت خدمات در مجموعه ستاره بزرگ ثبت می نماید.

حریم خصوصی

مجموعه archstar۳d از اطلاعات شخصی و خصوصی اشخاص که در جهت خدمات از سایت استفاده می کنند با احترام محافظت می نماید.
تنها وب سایت رسمی جهت ارتباط با شما وب سایت archstar3d.com می باشد . و همچنین جهت برقراری ارتباط از طریق سایر رسانه ها ادرس هایی که در وب سایت ثبت شده است می باشد از جمله اینستاگرام ، واتساپ و تلگرام .

شرایط ثبت سفارش و تحویل محصول

کاربران با توجه به انتخاب پک دوره و ثبت سفارش و تایید نهایی پرداخت محصول را دریافت می نمایند.

کاربران می توانند در صورت هر گونه مشکل با شماره تماس در سایت تماس بر قرار کنند و مشکلات را جهت رفع و رسیدگی بیان نمایند.
همچنین در هنگام ثبت اطلاعات خود مشخصات کاربری در هنگام پرداخت دقت لازم را به عمل اورند و مشخصات فردی و ادرس پستی را دقیق و صحیح وارد نمایند. در صورت وارد نمودن اشتباه از طریق کاربر مجموعه ارک استار archstar3d هیچ مسئولیتی در قبال ان نخواهد داشت.
تمامی سفارشات ثبت شده در طول روز کاری و اولین رو پس از تعطیلات پردازش می شوند . در طول ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت روز کاری

کلیه سفارشات به صورت پستی ارسال می شود جز موارد خرید و دانلود که به صورت مستقیم از وب سایت انجام می شود. ارسال پستی در سراسر کشور و بین ۴ الی ۷ روز انجام خواهد شد.
محصولات ارک استار archstar3d دارای قفل نرم افزاری بوده و فقط بر روی یک سیستم قابلیت فعال سازی و اجرا را دارد لطفا در انتخاب سیستم دقت نمایید که از طریق کد فعال سازی اجرا می شود .در صورت تغییر سیستم مجددا برای دریافت سریال هزینه جداگانه باید پرداخت گردد.

استرداد وجه کنسلی

کاربر و مشتری حق کنسل کردن سفارش و یا استرداد وجه محصول خریداری شده را تا ۳ روز پس از تاریخ ثبت را دارد و مبلغ پرداخت شده طی ۳-۵ روز کاری با توجه به قوانین استرداد به حساب مشتری واریز خواهد شد.
به هر دلیلی که هنر جو از خرید خود منصرف شود تا ۳ روز از زمان خرید فرصت دارد نسبت به استرداد وجه اقدام نماید.
در صورت فعال سازی و اماده سازی پکیج ۲۰ درصد از مبلغ کسر و مابقی به حساب مشتری برگشت داده می شود.